סדנת לאבאן

אומנות השינוי. איך להשתנות ולהיכנס לעומק הרגשי ולנתח סצנה דרך משחק שקוף. השיח הפסיכולוגי חשוב במשחק אבל הוא רק כלי אחד ולא הדרך. הגוף מגיב מהר יותר, אינטואיטיבי יותר, ניתוח הטקסט ההמוכר מגיע אחר כך כתמיכה לגוף. אנחנו לא מדברים במילים אנחנו מדברים באמצעות הגוף והסאונד. הרגשות הם הכלי המרכזי. אין צורך להתחבר לרגשות (זה מבפנים לבחוץ) בסדנה לומדים את חתך הזהב של הרגשות איך משתמשים בהם ביצירה. 

זו שיטה פרקטית, איך מתאמנים. איך מביימים את עצמך.  הכרות עם מערכי הגוף ולהבין איך הם פועלים. להבין ארכיטיפים של תנועה, איך המוח עובד כשאנחנו משחקים, להבין את סוגי הארכיטיפים שאנחנו מגלמים על הבמה. אלה כלי אימון, השפה של לאבאן מאפשרת בדומה למוזיקה לבנות מערך של כלים בגוף באמצעות תנועות של קול, גוף, פנים ואף תנועות צל (תנועות מצב) על מנת להראות רצון, על מנת לבסס מכשול, זהו כלי ניתוחי שבונה חדר כושר לשחקן ולבמאי על מנת לפענח את התנועה שעל הבמה ובכך לייצר פעולה דרמטית. 

נלמד את ארבעת מרחבי הפעולה, את המבנה של הבמה, את שמונת המקצבים של הגוף, למפות אותם על מנת שנדע מהו ארגז הכלים ולא נשקע לתוך פסיכולוגיה שתמנע מאתנו לחיות. על הבמה צריך להראות את הפעולה ולא לדבר עליה, והדרך המהירה ביותר להבין-  היא דרך הגוף. זה אינה סדנה תנועה. זו סדנה על הפסיכולוגיה של הגוף. זו סדנה על אומנות השינוי והמנעד.  

רועי מליח רשף מלמד את השפה ואת הפרקטיקה בארץ ובחו"ל כבר למעלה מ- 14 שנה. מיטב השחקנים הכניסו את הכלים של לאבאן לארגז הכלים.  

בסדנה לומדים את השפה הייחודית של יאט- לאבאן. 

4 מערכים תנועתיים / 8 מקצבים / 6 דפוסי התנהגות

פעולות פיזיות מול פעולות מנטליות.

הסדנה  מבוססת תיאוריה + תרגילי אימון ומשחק. 

העבודה המעשית תתבצע באמצעות מונולוגים, וסצנות.

הסדנה מומלצת לאנשים המחפשים הסתכלות פרקטית לאומנות המשחק והבימוי. להבין את היסודות העבודה מבחוץ לפנים.  

נאל לציין לאיזו סדנה אתם מעוניינים לקבל פרטים

סדנה לשחקנים מקצועיים א'  

הסדנה מתחילים א'  


* אנא הקלידו שם
* אנא הקלידו טלפון
* אנא הקלידו אימייל
סדנה*

אנא בחרו סדנה
אנא הקלידו שאלות