כאשר זוהר פסטל, התסריטאית המצליחה, יצאה מהצגת סטודנטים היא לא ידעה שהיא הולכת לעבור ערב מטלטל ורגשי, הרכב שלה נגרר, נגמרו לה הסיגריות היא נדרסת על ידי שליח וולט שהוא במקרה האקס המיתולוגי שלה שטוען שהיא אחראית להרס הקריירה שלו  ושני סטודנטים צעירים למשחק  הרעבים לתפקיד בסדרה שלה שזה עתה נמכרה לנטפליקס.  סיפור על חלומות פחדים וכאבים בתעשייה שדורשת לנבור בכאב על מנת להתקדם.


דמויות - נשים: 1 גברים: 3 סה"כ: 4

זוהר - תסריטאית מצליחה, קשוחה, סרקסטית
דולב -האקס של זוהר, פעם שחקן מבטיח היום שליח של וולט
רון - הכוכב של כיתת המשחק שלו מוכן ללכת רחוק בשביל תפקיד
יואל - חברו של רון, סטודנט למשחק לא מוערך שמקבל רק תפקידים קטנים. 


מתוך המחזה:

זוהר: ציפית שאני אגיע להצגה ואגיד איזה עילוי, אני חייבת אותו לסדרה החדשה שלי? שאני אתאהב בך? שאני אפול לרגליך ואגיד אני חייבת אותך? זאת הסיבה שחיפשת אותי. לא? אין דבר שאני יותר בזה אליו משחקן שמזדקק… (פאוזה) ו… הנה… אתה מרגיש אותו? את הכאב… מרגיש אותו מחלחל. מרגיש איך החלום שלך מנופץ לרסיסים והכול מתחיל לשרוף. יופי. תתמכר אליו.  אתה עומד לבכות, יופי. הנה, הנה… רגע אחד אותנטי. תרגיש אותו. כואב? יופי. תרגיש אותו, את הכאב. פה בלב. תרגיש ששורף. והנה לך שיעור במשחק במתנה. 

אין תפקידים קטנים

עותק דיגיטלי לקריאה. ממלאים פרטים וישלח לכם למייל קובץ המחזה המעודכן היותר. המחזה מוצע לקריאה על מנת לקדם את המחזאות הישראלית. ניתן גם לרכוש את העותק ובכך לתמוך בהמשך עבודתו של המחזאי. קריאה נעימה

תשלום מתוך רצון
הרשמה לניוזלטר, טיפים, עדכונים ומידע על עולם המחזאות
0.00