תפקידים ופרוייקטים 

  • יו"ר איגוד המחזאיות והמחזאים בישראל. 
  • חבר במועצה לתרבות ואומנות מפעל הפיס –אומניות הבמה, קולנוע טלוויזיה.    
  • מייסד ומנהל את פרויקט המחזאים בצוותא. 
  • יוזם ומנהל את פסטיבל 14/48 – פסטיבל התאטרון המהיר בעולם (תאטרון צוותא)    


  • ניהל את חממת "קולות חדשים" ואת "החממה למחזאים" למחזאות חדשה מטעם הקרן לפיתוח מחזאות ישראלית וקבוצת עבודה.
  • 2015-2017  - ועדה אומנותית של הפרינג' בצוותא.
  • 2015-2017  - חבר בועד המנהל של בת"י – איגוד במאי התיאטרון בישראל.
  • 2015-2016  - ועדה אומנותית, דרמטורג ב'נקודת פתיחה' -- פיתוח מחזות ישראלים מטעם מפעל הפיס.
  • 2016  - דרמטורג מטעם מפעל הפיס בפרויקט מחזות מהמגזר הדתי.
  • 2016  - ניהול אומנותי – תרבות לפריפריה – בנדה הפקות – מפעל הפיס.
  • 2012-2015  - ועדה אומנותית + דרמטורג של צו קריאה.
  • 2010 ו 2017- ועדה אומנותית של פסטיבל תיאטרון קצר.


הוראה

  • מנחה סדנאות לכותבים – מבנה הסיפור ובניית עלילה.  
  • מורה בסמינר הקיבוצים לכיתות בימוי ומשחק. 
  • מורה ומנחה סדנאות ב'שיטת יאט-לאבאן" ניתוח דפוסי התנהגות דרך פסיכולוגיה של תנועה בארץ ובעולם. 
  • 2018 ראש מסלול תיאטרון בתוכנית מצוינות בתחום התיאטרון לבני נוער – ARTEAM. 
  • מנחה בתכנית "יזמות בקהילה" – אוניברסיטת תל אביב (2018)
  • מורה לתיאטרון מחול - שנה ג' – סמינר הקיבוצים. (2010-2017 )
  • מורה למשחק בסדנאות "סטודיו" של גל אמיתי
  • מורה למשחק בסטודיו "ריאקטינג" של טל ירימי (2014-2018)
  • מורה למשחק ובמאי בסטודיו לאומנויות התיאטרון מיסודו של יורם לוינשטיין. (2006-2014)
  • מורה למשחק בסטודיו "אימפרו" מיסודו של אבי מלכה. (2014-2016)
  • מורה ובמאי בבית הספר הגבוה לאומניות הבמה "פאולו גראסי" מילאנו איטליה. (2007-2010)
  • מנחה קבוצות נוער בסיכון בשכונת התקווה – כולל את קבוצת התיאטרון הייצוגית (2003-2014)
  • סדנה לשחקני הפיצ'ר "עלים אדומים" במאי: בזי גטה - הכנת לתסריט וליווי על הסט, מפגשי הכנה לפיצ'ר "בן זקן" בימאית: אפרת כורם


פרסים ומועמדיות

פרסים

  • זוכה פרס רוזנבלום 2018 עיריית תל אביב בתחום התיאטרון. 
  • פרס המחזאי הטוב ביותר על ההצגה "האבן האחרונה" – טקס פרסי הילדים והנוער 2014 (בנוסף ההצגה הייתה מועמדת לפרס ההצגה הטובה). 
  • פרס המחזה המצטיין – פסטיבל בת ים. 
  • "חיים אחרים" פרס ההצגה הטובה ביותר, כתיבה, בימוי ותלבושות, פסטיבל ניס, ארה"ב
  • "הנסיכה השחורה" פרס ראשון בפסטיבל סתיו תיאטרוני
  • מלגת הצטיינות מטעם משרד התרבות 2003

מועמדויות

  • מועמד לפרס המחזה הטוב ביותר – פרסי הפרינג' 2018
  • מועמד לפרס המחזאי – פרסי הפרינג' 2017
  • מועמד לפרס שחקן המשנה – פרסי הפרינג' 2013  


בימוי

משחק

  • המדריך לגידול ילד מאת ירדן גלבוע, תיאטרון תמונע
  • סיפור גן חיות מאת אדוארד אולבי, תיאטרון צוותא
  • סופה של בדיחה מאת נעם גיל, תיאטרון הבימה.
  • סילוואטות מאת פרופ' אמנון רובינשטיין, תיאטרון עכו.
  • לפתוח פה גדול מאת פיטר טילבורי. תיאטרון צוותא.
  • במקל בסרגל מאת יואב ברתל ואלון כהן. תיאטרון צוותא.
  • כישוף מאת יעל רונן, אנסמבל עיתים תיאטרון הקאמרי.

טלוויזיה

  • רון - עונה שלישית.