ככה אמרו...

"מעבר לזה שאני חושב שרועי איש מבריק ומעניין ומורה מצוין שתמיד מאפשר לשלוח לו מיילים חופרים עם מיליון שאלות – אני מרגיש שהסדנה נתנה לי המון כלים פרקטיים שאני משתמש בהם עד היום בכל מחזה שאני כותב. הם מאפשרים לי לזהות די מהר מה חסר בטקסטים שאני קורא או יוצר ומה יעזור לדייק בהם את הדרמה. והכי חשוב, אלה כלים שעוזרים לעבור את השלב הקשה של "ההתנעה", ולמצוא מה דרוש לי כדי להתחיל לכתוב. אני מאוד ממליץ על הסדנה, היא שינתה והשפיעה המון על האופן שבו אני עובד ויוצר, ואוסיף בכנות ובגילוי נאות שרועי אמנם לא שילם לי כדי להגיד את כל התשבחות האלה. אבל כן הכין לי פעם טוסט בחינם." (אורי אוריין.)

"לשיעורים הראשונים עם רועי הגעתי מפוחדת, נמשכת לעולם הזה אבל עם אפס ניסיון בכתיבה. והנה אני, שנה אחרי, עם סדרה כתובה ותשוקה לכתוב עוד ועוד.
קיבלתי בקורס הרבה כלים ״תכלסיים״, כאלה שעזרו לי להתניע, בלי לחכות למוזה שתנחת עלי מהשמיים. כלים שנתנו לי המון בטחון ואומץ. מומלץ מומלץ מומלץ!!! :)" (נעמה בוגוט) 


האווירה בסדנא היא אינטימית ומאפשרת חקירה. החומר מועבר בצורה בהירה, מקצועית ויחד עם זאת מלאת הומור. מה גם שתמיד אפשר לפנות לרועי בפרטי , לכל שאלה הכי קטנה.  אני הגעתי עם רעיון ויצאתי עם תיק הפקה של סדרה שכתבתי. ככה שאני מאוד מאוד ממליצה. (מאשה שמוליאן)

"הסדנה היא שילוב מדויק בהבנת כתיבה דרמטית, דרך שיטה ומבנה פשוטים וחכמים, רועי הצליח להעביר לי טכניקה מצוינת לכתיבה, שנתנה לי מיד כלים לכתיבה והתפתחות ככתוב  וכבר מהשיעור הראשון אתה מרגיש התפתחת בכמה צעדים". (הראל מוראד)

"אוגוסט , תל אביב. לחות וחום בלתי נסבלים, השעה כבר 9:46 ואני מאחרת לסדנה. . אני נכנסת לסדנא באיחור ועצבים. ואז לאט לאט, עם עזרה אדיבה מהמזגן, הקשב חוזר אליי ואני מתחילה להתהפנט . מסקפטיות ואנטי מוחלט, אני הופכת לתלמידה החננה שמסכמת הכול בקנאות (מעודי לא סיכמתי יותר משתי מילים בתולדותיי כתלמידה וסטודנטית .) בכל שבוע אני שותה בצמא כל מילה שנלמדת בקורס , כל פיסת מידע שרועי זורק לחלל החדר. הידע העצום שנדחס לתוך הסדנא שהלוואי-לא-תגמר-לעולם הזאת, הוא אוויר לנשימה לכל מי שכתיבה בנפשו. אם אני ממליצה ללכת על זה ? כן, נדמה לי שזה בהחלט משתמע מדברי." (נופר שיטרית)